منوی دسته بندی

سیاست حریم خصوصی و قوانین فروشگاه

ثبت هر سفارش در فروشگاه شرکت توسعه فناوری به معنی پذیرش قوانین و شرایط زیر می باشد و خریدار ملزم به مطالعه و رعایت قوانین مندرج در این صفحه است.

 

تعویض کالای معیوب:

پس از دریافت بسته، مشتری ۷ روز تقویمی فرصت دارد تا نسبت به تست و آزمایش محصولات دریافتی اقدام نموده و در صورت وجود هرگونه اشکال درخواست خود را از طریق تماس تلفنی با دفتر مرکزی شرکت ثبت کند و منتظر تایید اولیه کارشناس خدمات پس از فروش شود. با توجه به اینکه محصولات ارائه شده در فروشگاه به ندرت دچار مشکل می باشند، در صورتی که خریدار ادعا نماید کالای دریافتی وی دچار مشکل است می تواند آن را جهت تست برای کارشناس فنی ما ارسال نماید. پس از تست کالا توسط کارشناسان اپتیک نیرو، در صورتی که مشخص شود کالای مورد نظر دارای مشکل است این کالا در صورت موجود بودن در انبار تعویض و به صورت رایگان برای مشتری ارسال خواهد شد  و در غیر اینصورت وجه آن به حساب مشتری واریز می گردد. اما در صورتی که کالای تست شده از نظر کارشناس اپتیک نیرو سالم شناخته شود هزینه کارشناسی و تست آن (بسته به مدت زمانی که کارشناس فنی اپتیک نیرو برای تست این قطعه وقت می گذارد) از خریدار دریافت خواهد شد. البته بدیهی است که کالاهایی که به علت اشتباه خریدار از قبیل تغذیه با ولتاژ و یا جریان نامتناسب، عدم نصب صحیح و غیره دچار اشکال می گردند به هیچ عنوان قابل تعویض نمی باشد.

توجه: هزینه مرجوع نمودن کالا به فروشگاه جهت تست به عهده مشتری خواهد بود.

 

لغو سفارشات:

مشتری تا ۷ روز تقویمی پس از ثبت سفارش فرصت دارد تا بدون ارائه هیچ دلیلی نسبت به لغو سفارش و دریافت وجه اقدام نماید، در صورتی که سفارش ارسال شده باشد خریدار می بایست بدون باز نمودن بسته بندی محصول درخواست خود را از طریق سایت ثبت نموده و پس از تایید کارشناس خدمات پس از فروش فوراً نسبت به عودت آن به فروشگاه اقدام نماید، در غیر این صورت قبل از لغو سفارش حتما می بایست با بخش فروش تماس بگیرد. بدیهی است زمانی هزینه سفارش به حساب مشتری برگشت داده خواهد شد که محصولات خریداری شده صحیح و سالم به فروشگاه عودت داده شود. 

توجه: هزینه برگشت قطعه به فروشگاه در صورت انصراف به عهده مشتری می باشد.

 

گارانتي و خدمات پس از فروش محصولات:

کالاهای ارائه شده در فروشگاه در حالت عادی شامل گارانتي نمي باشد، اما به منظور رفاه حال شما مشتریان محترم، فروشگاه اپتیک نیرو ۷ روز تقویمی ضمانت بازگشت وجه  را برای محصولات خود در نظر گرفته است؛ مگر اینکه در توضیحات مندرج در فروشگاه در خصوص یک محصول زمان و نحوه گارانتی دیگری مشخص شده باشد. همچنین مسئوليتي از بابت آموزش، چگونگي كار با قطعه و … به عهده فروشگاه نمي باشد اما همیشه سعی نموده ایم تا در حد امکان نسبت به جمع آوری و در دسترس قرار دادن مطالب فنی، نمونه کدها و نحوه استفاده از وسایل، ماژول ها و قطعات موجود در فروشگاه اقدام نماییم.

 

برگشت خوردن سفارش:

در صورتي كه بسته پس از ارسال به مبدا برگشت بخورد، علت برگشت بسته بررسي مي شود و در حالتي كه علت آن عدم حضور شخص در زمان تحويل و يا اشتباه بودن مشخصات گيرنده (آدرس ، تلفن ، كد پستي و نام) باشد، خريدار موظف به پرداخت مجدد كل هزينه ارسال خواهد بود و در حالتي كه مقصر فروشگاه باشد (ناخوانا بودن آدرس ، درج اشتباه مشخصات و يا مشكل در بسته بندي) با هزينه فروشگاه مجددا ارسال خواهد شد. آدرس مقصد به صورت پیش فرض همان آدرس درج شده در زمان ثبت نام میباشد. در صورتی که خریدار در زمان سفارش ادرس دومی تعریف کند ملاک مقصد گیرنده ادرس دوم یا سوم می باشد لذا به این نکته توجه نمایید.

 

اطلاعات خریدار:

خریدار می بایست در هنگام سفارش محصول آدرس کامل پستی، کد پستی و مشخصات خود را به دقت و کامل وارد کند و حتما ايميل و شماره تماسی که قرار می دهد معتبر باشد تا در صورت نیاز بتوان با ایشان تماس گرفت. ضمنا در صورتي كه اطلاعات مندرج در حساب كاربري شما صحيح نباشد، هرگونه تاخير، اشتباه یا برگشت خوردن مرسوله و ضرر مالی به وجود آمده در ارسال سفارش متوجه خريدار مي باشد.

 

قیمت ها و موجودی کالاها:

کلیه قیمت ها و تعداد موجودی کالاهای مندرج در سایت به روز و صحیح می باشد، اما برای سفارش عمده یک کالا می بایست قبل از سفارش حتما با بخش فروش هماهنگ نمایید. همچنین درصورت تغییر قیمت ها، سفارشاتی که قبل از تغییر قیمت ثبت شده اند مشمول قیمت های جدید نخواهند شد مگر اینکه قیمت مندرج در سایت به دلیل خطای انسانی اشتباه درج شده باشد.

 

شرایط پیش خرید کالا:

برای برخی کالاها در سایت مکانیزم پیش خرید وجود دارد. در صورت پیش خرید کالا، زمان ارسال تا 15 روز کاری بوده و 10 درصد از کل خرید شما به عنوان اعتبار به حسابتان افزوده می شود.

شرایط ارسال کالا:

محصول خریداری شده به یکی از سه روش زیر 3 تا 5 روز کاری پس از ثبت سفارش برای مشتری ارسال می شود:

1- پست سفارشی یا پیشتاز

2- تیپاکس به صورت پس کرایه

3- کالارسان (اتوبوس بین شهری) به صورت پس کزایه

آسیب دیدن سفارش در حین حمل بسته:

سفارشات ارسالي توسط فروشگاه تا جاي ممكن به صورت محكم و با ايمني بالا بسته بندي مي شوند اما با اين حال و با توجه به ممنوعيت ارسال قطعات و لوازم شكستني در تمامي روش هاي ارسال، بسته هايي كه دچار آسيب ديدگي در زمان حمل شوند، شامل بيمه هاي اوليه شركت هاي حمل و نقل نمي شوند و پرداخت خسارت نيز متوجه فروشگاه نمیباشد. بر همين اساس در صورت تمايل مي توانيد قبل از ارسال بسته با پرداخت مبلغ كمي بسته خود را بيمه تكميلي (براي آسيب ديدگي زمان حمل) كنيد. براي اطلاع از اين مبلغ با فروشگاه تماس بگيريد (قبل از ارسال بسته حتما مي بايست مبلغ بيمه پرداخت شده باشد تا بيمه نامه مربوطه صادر شود كه در صورت ارسال شدن بسته و عدم پرداخت حق بيمه، مسئوليتي از اين بابت متوجه فروشگاه نخواهد بود).

 

اعتبار پيش فاكتور:

اعتبار پیش فاكتور ثبت شده براي پرداخت صرفا ۲۴ ساعت بعد از ثبت آن است و پس از اين مدت لغو خواهد شد.

شرایط استفاده از کالا و خدمات فروشگاه:

خریدار متعهد می گردد بر اساس قوانین جاری جمهوری اسلامی ایران از محصولات فروشگاه استفاده نماید، مسئولیت هرگونه استفاده غیر قانونی از محصولات ارائه شده در سایت متوجه خریدار بوده و در صورت نیاز به مجوز برای استفاده از یک کالای خاص ، خرید می بایست رأساً نسب به دریافت مجوز های لازم از مراجع ذی صلاح اقدام نماید.