منوی دسته بندی
روشنایی اداری

روشنایی اداری

روشنایی اداری: در طراحی داخلی محیط های اداری، شرکتها، مطب پزشکان برای حفظ استانداردهای محیط کار و عدم خستگی پرسنل استفاده از چراغ های مناسب ضروری است. شرکت اپتیک نیرو محصولات نوینی را بر مبنای طرح های شرکتهای اروپایی شناخته شده با کاربری روشنایی اداری تولید می کند و با قیمت مناسب به مشتریان خود ارایه می کند.

چراغهای اداری اپتیک نیرو

الگوی اروپایی

الگوی طراحی محصولات اپتیک نیرو بر مبنای طرح های موفق شرکتهای مطرح اروپایی می باشد.

طراحی مینیمال

چراغ های اداری اپتیک نیرو طراحی مینیمال داشته که در فضاهای مختلف با طراحی های داخلی متنوع قابل استفاده هستند.

کیفیت ساخت بالا

بدنه های چراغ های ادرای اپتیک نیرو با ورق های فولادی برش داده شده توسط لیزر با کیفیت بالا و رنگ کوره ای ساخته می شوند.

فناوری نانو

در جراغ های ال ای دی شرکت اپتیک نیرو با استفاده از فناوری نانو بخش آبی طیف نور ال ای دی ضعیف شده که خستگی ناشی از این نور و اثر منفی آن بر چرخه خواب را به حداقل می رساند.

چراغ های خطی روکار

این چراغ های ال ای دی با طراحی مدرن و شارپ خود در اکثر محیطهای با طراحی داخلی مدرن قابلیت استفاده دارند و می توان به سادگی آن ها را جایگزین مهتابی های قدیمی کرد. این چراغ ها در چهار مدل تولید می شوند که در دو سطح توان 24 وات و 48 وات می باشند. طول چراغ 120 سانتی متر بوده و قابلیت سفارشی سازی تا 200 سانتی متر را هم دارد. عرض مدل 24 وات  10 و مدل 48 وات 20 سانتی متر می باشد.

این چراغ ها صرفا به صورت عمده به مشتریان محترم عرضه شده و قابلیت عرضه در رنگ های مختلف را دارند.

لوسترهای اداری مدل نیلوفر

این چراغ های طرح چراغهای سقفی و دیواری شرکت EGLO کشور اتریش می باشند. این چراغ های پخش نور مناسبی دارند و در آنها از لامپهای حبابی با سرپیچ های e14 یا e27 می توان استفاده کرد.این چراغ ها در سه سایز تک شعله، دو ، سه شعله عرضه می شوند. سایزهای تک و دو شعله علاوه بر قابلیت استفاده به صورت سقفی، به عنوان چراغ دیواری و بالا آینه هم کاربری دارند. حلقه چوبی بنا به سلیقه مشتری قابل حذف شدن است.

چراغهای اداری مدل یاس

این چراغ ها با طراحی مدرن و شارپ خود در اکثر محیطهای با طراحی داخلی مدرن قابلیت استفاده دارند. با توجه به پخش نور کمتر این مدل استفاده از آنها در طرح های اسپات لایتینگ توصیه می شود. این چراغ ها در سه سایز تک شعله، سه، چهار شعله عرضه می شوند. سایزهای تک و سه شعله علاوه بر قابلیت استفاده به صورت سقفی، به عنوان چراغ دیواری و بالا آینه هم کاربری دارند.

چراغهای اداری مدل ایکس لایت

این چراغ ها با فناوری دیفیوزر یکپارچه ساخته شده اند که در آنها هم سطح بودن دیفیوزر با بدنه چراغ و طرح روی آن زیبایی خاصی به چراغ می دهد. این چراغ ها در سایز های تک شعله، دو ، سه و پنج شعله و همچنین طرح پرتقالی عرضه می شوند. سایزهای تک، دو و سه شعله علاوه بر قابلیت استفاده به صورت سقفی، به عنوان چراغ دیواری و بالا آینه هم کاربری دارند.

در حال حاضر این چراغ ها فقط به صورت سفارشی و تیراژ بالا عرضه می شوند.